• Açık havada gölgeli bir dinlenme alanı oluşturmanıza olanak tanıyan şık çatı çıkıntısı.
• Kabine rahat giriş ve çıkış için geniş giriş kapıları.
• İçeride bol miktarda doğal güneş ışığı sağlayan büyük pencereler ve kapılar, kabininizi zaman geçirmek için rahat ve rahat bir yer haline getirir.
Bahçenizde rahat bir dinlenme alanı yaratmak için kompakt ve rahat bir ahşap çözüm mü arıyorsunuz? Geleneksel ahşap kabinimiz WISSOUS, son derece işlevsel, estetik açıdan hoş bir görünüm ve maksimum konfor sağlayan, oldukça beğenilen bir modeldir. Yani öğleden sonraları bahçenizi hayranlıkla seyrederek geçirebileceğiniz bir yere, birkaç gün konaklayabileceğiniz bir tatil evine veya uzaktan rahatça çalışabileceğiniz bir yere ihtiyacınız varsa, bu kabin tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 34,5 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 13° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x500cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 471x471 cm |
| Kapılar | 1*130cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*138 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 256,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV021




