Kolayca inşa edilen bu ürün, iyi işlendiğinde çok uzun süre dayanabilen 45 mm'lik yavaş büyüyen ladin kütüklerinden yapılmıştır. İçeri girip çıkmak için girişi yağmurdan veya doğrudan güneş ışığından koruyan küçük bir sundurma tasarladık. Kabinin ortasına standart bir barbekü yerleştirilmiş ve etrafına yuvarlak bir masa yerleştirilmiştir. Kabinde 2'si açılabilen 5 adet bank bulunmaktadır. Ahşap bir kabin veya ızgara kabini düşünüyorsanız bu kesinlikle en iyi seçenek olmalıdır. Neden tüm avantajlar bir arada olmasın?
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 328cm x 284cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 78cm x 150cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 88cm x 51cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 120cm |
| Sırt Yüksekliği | 332cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 7m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV901
