Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Sıra dışı ev düzeni, güzel sohbetler ve birlikte vakit geçirmek için bol miktarda kişisel alan ve geniş ortak alanlar sağlar.
• Çağdaş dikey dış kaplama, tepe çatı ve şık simetrik şekil, hayranlık uyandıran bir mimari tasarıma katkıda bulunuyor.
• 17 m²'lik kapalı teras, güzel bir açık oturma alanı sunmaktadır.
• Dış mekan deneyiminizi ilave 47 m²'lik terasla (isteğe bağlı öğe) geliştirme olanağı.
• Güneş ışığıyla dolu ve rahat bir iç mekan alanı sağlayan çok sayıda büyük pencere.
• Tüm sakinlere maksimum konforu garanti eden 3 banyo.
Hayatınızı şehirden uzak, uzak bir yere mi taşımak istiyorsunuz? Daha sonra, sunabileceği çok şey olan bir ahşap ev SCARLET'i seçebilirsiniz: açık mutfaklı geniş bir yaşam alanı, üç yatak odası ve banyolar ve rüya gibi bir açık hava dinlenme lüksü sağlayan rahat bir kapalı açık hava terası. Evin etrafında dolaşan doğal kozalaklı ağaç kokusunun keyfini çıkarın ve gözler için hoş bir zevk olan sevimli dış yapıya ve simetrik şekle hayran kalın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 25,3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1688x1418 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 2*70 x 192 cm (iç), 7*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 5*70 cm x 105 cm;2*138 cm x 105 cm; 15* 85 cm x 192 cm (vitrin);7* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 249,75cm |
| Sırt Yüksekliği | 384,75 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 12 |
| Yaşam alanı | 138,85 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 139 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1924




