• Konforlu ev düzeni – binanın ortasında açık mutfaklı büyük bir ortak oda
• Mahremiyeti korumak ve alanı istediğiniz şekilde düzenlemenize olanak sağlamak için binanın zıt yönlerinde iki özel yatak odası alanı
• Açık havada dinlenme konseptini tamamen yeni bir seviyeye taşıyan 24 m²'lik geniş bir teras
• İç mekanın rahat ve güneşli olmasını sağlayan büyük pencereler ve kapılar
Kendinize çok işlevli bir ahşap ev almayı düşündünüz mü? Büyüleyici, modern bir ev olan ADALINE harika bir seçim olabilir! İç ve dış mekan aktiviteleri için yeterli alan sağlayan bu alan, doğaya yakın bir yerde birlikte değerli zamanların tadını çıkarmak isteyen küçük ve orta ölçekli aileler için harika bir seçimdir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 66 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 40° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 420x1200 cm |
| Duvar | 34 mm + Kaplama |
| Kapılar | 3*161 cm x 192 cm; 3*85 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 6*85cmx192cm; 1*50cmx50cm |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 398,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Yaşam alanı | 42,3 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 50,4 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1961




