• 23,5 m²'lik rahat bir oturma odası, merkezi bir çekim noktası ve tüm ailenin buluşma noktası haline gelecektir.
• Çalışma alanı veya misafir odası olarak kullanabileceğiniz iki yatak odası ve bir yedek oda.
• Evin ön tarafındaki kompakt teras – birkaç şezlong yerleştirmek ve temiz havanın tadını çıkarmak için büyüleyici bir mekan.
• Konut konforunuzu garantileyen özel bir banyo alanı.
Yeni bir yaşam alanı düşünürken, yeni yerde en üst düzeyde yaşam konforunu sağlamak istersiniz. Ahşap evimiz UZES, olağanüstü işlevsellik ve büyüleyici estetiği birleştirerek hayallerinizdeki evi veya ikinci konutu yaratmanıza olanak tanır. Bu evin düzenini kişisel gereksinimlerinize göre değiştirebileceğinizi unutmayın; istediğiniz iç alan düzenlemesini elde etmek için herhangi bir bölme ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Onu mükemmel yeriniz yapın!
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1* 161 cm x 192 cm; 1* 85 cm x 192 cm; 3* 85 cm x 192 cm; 1* 70 cm x 192 cm |
| Eaves height | 236,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1020 x 700 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 68 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 988 x 662 cm |
| Living space | 60,2 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 304 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 82 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Total Number of Rooms | 5 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 5* 138 cm x 105 cm; 2* 70 cm x 105 cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1103




