Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• İki katlı yapı yerden tasarruf etmenizi sağlar ve en üst düzeyde işlevsellik ve konfor sağlar.
• Çift camlı pencere ve kapılar yapıya ek ısı ve ses yalıtımı özellikleri sunar.
• Kullanışlı yerleşim düzeni: birinci katta geniş bir oturma odası ve ikinci katta konforlu bir dinlenme alanı.
• Kabinin iç alanını genişleten ve size açık havada mükemmel bir dinlenme alanı sağlayan rahat kapalı teras.
• Sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
• Özel bir banyo alanı.
Hafta sonları aileniz ve arkadaşlarınızla ziyaret edebileceğiniz rahat bir yer veya bahçenizde dinlenme alanı veya misafirhane olarak hizmet verebilecek bir yaşam alanı uzantısı arıyorsanız, ALBI incelemeye değer bir çözüm! İyi düzenlenmiş iç düzeni sayesinde bu bahçe kabini size çok sayıda rahat dinlenme alanı sağlayacak ve özel arsanıza güzel bir şekilde uyum sağlayacaktır. Bu büyüleyici doğal kozalaklı ahşap kabinin sağladığı çok çeşitli avantajların tadını çıkarın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 560x500cm |
| Duvar | 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 528x468 cm |
| Kapılar | 1*161 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 1*70x172 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3* 50 cm x 50 cm;3* 138 cm x 105 cm; |
| Saçak yüksekliği | 283,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 445,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV314





