AIDA yazlık evi, kabinin daha sağlam ve zarif görünmesini sağlayan 4 mm'lik ayrı cam panelden yapılmış pencere ve kapılara sahiptir. Ürünlerimizin tamamı yavaş yetişen ladin ağacından üretilmekte olup, 28 mm kalınlığındaki duvar kabinlerimizin tamamına 5 yıl çürümeye karşı garanti vermekteyiz. Yalnızca 100.000 açılmaya kadar dayanabilen yüksek kaliteli menteşeler kullanıyoruz. Fiyata 20mm dil ve oluklu zemin ve çatı kaplama levhaları dahildir.
Beton temel döşeme hizmeti vermekteyiz. Fiyat için lütfen bizimle iletişime geçin.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 15 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm (2#039;3") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x300cm |
| Duvar | 28mm |
| İç boyutlar (GxD) | 278x278 cm |
| Kapılar | 130cm x 192cm (Çift kapılı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 70cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 198 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV001A




