• DORIS'in tepe çatısı ve simetrisi, geleneksel mimarinin güzelliğini vurgulamaktadır.
• Doğal ışığın ve temiz havanın içeri girmesine izin veren çok sayıda pencere.
• Takılmak ve sevimli dekor öğeleri eklemek için başka bir alan olarak da kullanılabilen kapalı bir teras.
• Birinci kat serbestçe dolaşmak için bol miktarda alan sunar; açık plan mutfak modern ve kullanışlı bir mimari unsurdur.
• Çatı katında çalışma masası, gardırop ve daha fazlasını koyabileceğiniz iki büyük yatak odası bulunmaktadır.
DORIS, yaratıcılığınızı teşvik edecek ve tüm aile için güzel bir ahşap ev hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir ahşap kulübe evidir. Şık dış tasarımı keşfedin ve içine bir göz atın; kullanışlı düzen, klasik apeks çatı altında hayatınızı doğaya daha yakın hayal etmeye başlamanız için size ilham verebilir. DORIS 10 yıllık bir garantiyle gelir, ancak binanın bakımı uygun şekilde yapılırsa çok daha uzun süre dayanır. Yeni (o kadar da mütevazı olmayan) evinizde yeni keşfedilen mutluluğa ve yeniden keşfetmenin sevincine hazır olun!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 3 |
| Çatı | 2x135 mm ahşap kirişler, 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 105 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 50 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 40° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 9000x7000 cm |
| Duvar | 44+44 mm çift ahşap kütük, içi 70 mm aralıklı |
| Kapılar | 1*850x1920mm; 5*850x1920mm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*700 x 1080 mm, 8*1380 x 1050 mm, 1*850 x 1920 mm (vitrin), 1*1610 x1920 mm (balkon kapısı) |
| Saçak yüksekliği | 290,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 600,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 9 |
| Yaşam alanı | 48,35 m² |
| Yatak odaları | 2 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 80 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2314






