• Oturma odasına doğrudan erişimi olan geniş bir kapalı teras (teras ek bir yan alanla genişletilebilir - isteğe bağlı özellik, ek ücret karşılığında uygulanabilir).
• 38 m²'lik ferah bir yaşam alanı, geniş bir mutfak, yemek ve dinlenme alanlarına uygundur.
• Çeşitli amaçlara hizmet edebilecek diğer birkaç oda.
• Girişin önündeki şık sundurma – sevimli ve pratik bir mimari detay.
• İki özel banyo alanı.
Koleksiyonumuza en son eklenen TESSA'da hayatın tadını sonuna kadar çıkarın: geniş iç alana, çağdaş kaplamaya ve şık şekle sahip muhteşem bir ahşap ev! Bu muhteşem yapı, birincil veya ikincil yaşam için mükemmel alanınız olma potansiyeline sahiptir (yalıtımlı veya normal olanı seçmenize bağlı olarak). İdeal iç ve dış alan dengesi, en üst düzeyde rahatlama ve konforu deneyimlemenizi sağlayacaktır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 25,3/31,2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1974x1444 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 8*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*70 cm x 105 cm;9*138 cm x 105 cm; 2* 85 cm x 192 cm (vitrin);4* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 249,75cm |
| Sırt Yüksekliği | 384,75 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 11 |
| Yaşam alanı | 119,7 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 130 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1787




