• 12 m² çatı alanı, tüm iç alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.
• 2 yatak odası – daha küçük olanı birinci katta, daha geniş olanı ise çatı katında yer almaktadır.
• Tüm ailenizle bir araya gelip akşam yemeği hazırlarken hoş sohbetler yapabileceğiniz açık mutfaklı 14 m² oturma ve yemek alanı
• Açık havada rahatça uzanmak, her türlü hava koşulunda kendinizi rahat ve rahat hissetmek için 13 m²'lik olağanüstü kapalı teras.
• Rahat ve güneşli bir iç mekan sağlayan çok sayıda büyük pencere.
• Özel bir banyo alanı.
Hiç şüphe yok ki, AGATA kütük evinin en önemli özelliği, günün herhangi bir saatinde dinlenme ve dinlenme alanı sağlayan güzel ve ferah bir kapalı terastır. Klasik bir ahşap ev şekli, çağdaş dış kaplamayı güzel bir şekilde tamamlayarak eskimeyen estetik ve modern his arasında doğru dengeyi sağlıyor. Bu model, görünüşte kompakt bir binanın verimli bir şekilde düzenlenmiş alanının size rahatça yaşamak, dinlenmek ve rahatlamak için fazlasıyla yeterli alan sağlayabileceğinin geçerli bir kanıtıdır.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 60 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 863x518 cm |
| Duvar | 44 mm duvar kütüğü + 25 mm yalıtım + 20 mm kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm; 2*70x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*81x192 cm; 1*138x105 cm; 4*70x144 cm; 2*70x105cm |
| Saçak yüksekliği | 243 cm |
| Sırt Yüksekliği | 445,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Yaşam alanı | 38,55 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 38,55 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1179





