• Alanı istenilen şekilde dağıtmaya olanak tanıyan geniş bir yaşam alanı ve iki konforlu yatak odası.
• Sizi doğrudan güneş ışığından veya yağmurdan koruyan, açık havada vakit geçirmeniz için 10 m² kapalı teras.
• Kabinin tasarımına hoş bir mimari dokunuş katan şık tavan çıkıntısı.
• En üst düzeyde konfor sağlayan, işlevsel, özel bir banyo alanı.
Size aile tatilleri veya arkadaş toplantıları yapma olanağı sağlayan, klasik tarzda güzel bir ahşap ev mi hayal ettiniz? Ahşap evimiz HYMER, rahat, çok büyük olmayan bir ikamet yeri (yalıtımlı versiyonu seçerseniz), yazlık ev veya boş zaman aktiviteleriniz için alan arıyorsanız harika bir seçim olabilir.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 70cm x 192cm (3 units) and 161cm x 192cm (1 unit) |
| Eaves height | 223 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 520 x 820 cm + 520 x 200 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 42 m² |
| Living space | 37,61 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Minimum Base Required | 500cm x 996cm (16'4" x 32'8") |
| Ridge Height | 277 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 60 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 220cm (6'3") |
| Total Number of Rooms | 4 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 138cm x 105cm (5 units) and 50cm x 50cm (1 unit) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV072




