Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Bahçe ofisi, stüdyo veya atölye oluşturmak için mükemmel olan geniş ve güneşli alan.
• Güneşli günlerde rahat bir gölgeli alan veya yağmura karşı mükemmel bir koruma sağlayan şık çatı çıkıntısı.
• İlave ısı ve ses yalıtımı sağlayan çift camlı pencereler ve kapılar.
Arka bahçenizde rahat ve işlevsel bir ahşap kabin inşa etmek ister misiniz? Yalnızca depolama için değil, aynı zamanda rahat vakit geçirmek için de mükemmel olan kompakt bir çözüm arıyorsanız, DREUX mükemmel bir seçim olabilir! Bu kabin, bahçe alanınızı devasa yapılarla aşırı yüklemeyecek ve çeşitli amaçlar için çok işlevli bir çözüm olarak hizmet edecektir: bir ev ofisi, stüdyo veya atölye için mükemmel bir temel veya gün boyunca bahçede rahatça dinlenebileceğiniz bir yer.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 23 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 12,2° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x400cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 371x371 cm |
| Kapılar | 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*138 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 243 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 16 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV027




