• Rahat bir dinlenme alanı yaratmak ve yaşam ile uyku alanlarını ayırmak için 15 m² çatı katı.
• Temiz havanın tadını çıkarmanıza ve açık havada daha fazla zaman geçirmenize olanak tanıyan 10 m²'lik hoş bir teras.
• Klasik ve modern görünümün hoş bir kombinasyonu, mimari çözümün ayrıcalıklı olmasını sağlar.
• Rahat bir dinlenme alanı yaratmak için aydınlık, güneş ışığı alan bir oturma odası.
• Konut konforunuzu garantileyen özel bir banyo alanı.
Tek bir kişi veya çift için rahat, küçük yaşamlı ve çevre dostu bir ikamet yeri veya minimalist bir hafta sonu kaçamağı alanı arıyorsanız, ahşap evimiz SARA harika bir seçim olabilir. Düzeni, yaşam alanını dinlenme alanından tamamen ayırmanıza ve kompakt konutunuzdan en iyi şekilde yararlanmanıza olanak tanır. Hoş bir teras, iç alanı daha da genişleterek, istediğiniz zaman dışarıda rahatça dinlenmenize olanak tanır.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonu, duvarlarda, çatıda ve zeminde kullanılan, yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlayan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesine sahiptir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 24 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 30° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x400cm |
| Duvar | 34 mm duvar kütüğü + 25 mm yalıtım + 20 mm kaplama |
| Kapılar | 2*161 cm x 192 cm; 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138cmx105cm; 2*50 cm x 50 cm; 2*85 cm x 192 cm; 1*70cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 283,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 418,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 30,6 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2241





