• Evi çevreleyen çok sayıda büyük pencere, bol miktarda doğal gün ışığı ve içeride mükemmel bir rahatlık sağlayacaktır.
• Tasarım, biri salon veya hobi alanı olarak kullanılabilecek 2 odadan ve olası bir banyodan oluşmaktadır.
• Her iki dünyanın en iyilerini birleştiren mükemmel mimari tarz: çağdaş minimalizm ve geleneksel biçim.
• Hızlı ve kolay hareket için çift kapı.
Şık, konforlu ve rahat bir ahşap ev olan EMMY S ile rahatlama oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. Bir servete mal olmayan en üst düzeyde işlevsellik ve stili keşfedin! Bu zarif bina, hayal edebileceğiniz her şeye dönüşebilir: bir fincan kahve ve kitapla öğleden sonra kaçamağı için keyifli bir oda, ergonomik bir çalışma alanı veya kurum içi spor salonu. Hayal ettiğiniz her şey evinizden birkaç dakika uzakta olacak!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | "135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları" |
| Çatı Alanı | 14,50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 16,4° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 3,18x4,18 m |
| Duvar | 44 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1x 1610 x 1920 mm (Giriş kapısı), 1*70x192 |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4x 850 x 1920 mm (vitrin), 1*50x50 |
| Saçak yüksekliği | 2.093 m |
| Sırt Yüksekliği | 2.498 m |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: UK10293





