Büyüleyici, kapalı bir teras da dahil olmak üzere 60 m² iç alanı kaplayan tek katlı mobil ev MEGAN M, kişinin konforlu bir yaşam alanı haline gelmesi için gerekli nitelikleri sağlayan kompakt ve rahat bir ahşap çözümdür. Bu ahşap güzellikte tüm yıl boyunca sıcak ve rahat kalmak istiyorsanız yalıtımlı versiyonu tercih etmeniz şart! Kozalaklı ahşabın doğal yalıtım özellikleri vardır; ek bir ısı yalıtım paketiyle bunu yükseltin ve bir daha arkanıza bakmayın!
Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Daha küçük veya orta büyüklükteki bir aile için en uygun yerleşim düzeni: tek kişilik yatak odası, geniş oturma odası ve geniş banyo alanı.
• Uzun bir günün ardından orada oturup dinlenmenize ve gevşemenize olanak tanıyan 8 m²'lik rahat teras.
• Şık apeks çatı – klasik tarzda hoş bir mimari detay.
• En üst düzeyde rahatlık ve konfor için çok sayıda pencere ve kapı.
• İç alanı genişleten ve içeriye bol miktarda doğal ışık girmesini sağlayan, tamamen camlı çift giriş kapıları.
Kompakt ve rahat mobil ev MEGAN M size çok çeşitli amaçlara hizmet edebilir: arka bahçenizde işlevsel bir yaşam alanı uzantısı olmaktan, büyüleyici bir yazlık eve veya aileniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli toplantılar için bir hafta sonu üssü olmaya kadar. Eğer uygun şekilde yalıtılırsa, bu ev size yılın herhangi bir mevsiminde rahat bir konaklama imkanı sunacak ve hatta ana ikametgahınız haline gelerek küçük ölçekli yaşamı en iyi şekilde keşfetmenize olanak sağlayacaktır.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda, çatı ve zeminlerde kullanılan 25 mm kalınlığında poliüretan levhaların yanı sıra çift duvarlar arasında 50 mm poliüretan levhalar bulunur ve yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlanır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 10000mm x 5950mm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm (3 adet) ve 162 cm x 192 cm (2 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 70 cm x 105 cm (1 adet) ve 138 cm x 105 cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 2360mm |
| Sırt Yüksekliği | 3040mm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 60 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1000





