• Tüm ailenizi bir araya toplayacak, anında ilgi odağı haline gelecek, açık mutfak alanına sahip geniş bir ortak salon
• Tüm aile üyeleri için yeterli dinlenme alanı sağlayan 3 özel yatak odası alanı
• Keyifli aile yemekleri ve açık havada daha fazla zaman geçirmek için 35 m²'lik muhteşem bir iç veranda (isteğe bağlı özellik, fiyata dahil değildir)
• En üst düzeyde konfor sağlayan iki işlevsel banyo alanı
Ahşap evimiz PAULA, çok sayıda büyük penceresi ve kapısı sayesinde bolca güneş ışığı alan alan sunuyor. Bu geniş alanın esnekliğini ve işlevselliğini deneyimleyin; iç alanı dilediğiniz gibi planlayın ve tasarlayın! Binanın tek katlı düzeni, özellikle küçük çocuklu aileler ve yaşlı aileler için en üst düzeyde işlevsellik ve konfor sağlıyor.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 85 cm x 192 cm ( Entrance ), 8 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 236,25 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 1450 x 1300 cm |
| Floor | 18-20 mm Thick Tongue & Groove Boards |
| Floor area | 129 m² |
| Living space | 109,6 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 371,25 cm |
| Roof | 18-20 mm Thick Tongue & Groove Boards |
| Roof Area | 170 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Slope Ratio | 25,5° |
| Total Number of Rooms | 11 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 1* 70 cm x 105 cm;8* 138 cm x 105 cm; 4* 161 cm x 192 cm (balcony door ); |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1283




