• Kabin kullanışlı şekilde iki ayrı alana bölünmüştür, bu sayede ana alanı aşırı yüklemeden kabinin bir kısmını depolama için ayırabilirsiniz.
• Temiz havanın tadını çıkarmanızı sağlayan geniş çift kapılar.
• Kabini çevreleyen çok sayıda büyük pencere, içeriye optimum miktarda doğal ışık girmesini sağlar.
• Açık havada, gölgede rahatça uzanmak için hoş klasik tarz özelliği - şık çıkıntılı apeks çatı -.
Çok işlevli bir bahçe kabini NORA, istediğiniz her şeye dönüşebilir! Mükemmel alanınızı hayal edin; öğleden sonraları dinlenebileceğiniz bir yer mi, işlevsel bir uzak ofis odası mı, yoksa herhangi bir hobinizi gerçekleştirmek için rahat, rahatsız edilmeyen bir alan mı? NORA ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilir, ayrıca size işlevsel depolama alanı da sağlayabilir. Öyleyse, eğer bunun hayalini kuruyorsanız, neden kendinize uzun yıllar boyunca hayatınıza fayda sağlayacak bir çözümle kendinizi şımartmıyorsunuz?
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 28 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 700x350cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 24 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1043




