Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• İç alan uygun şekilde üç ayrı alana bölünmüştür.
• Açık havada rahat vakit geçirmek için geniş bir kapalı teras.
• Ses geçirmezlik etkisi ve ek ısı yalıtımı özellikleri sağlayan çift camlı pencereler ve kapılar.
• Tek adımlı kabin tavanı daha çağdaş bir dokunuş katıyor.
• Terasa doğrudan erişimi olan büyük çift kapı.
• Kabinin arka tarafındaki şık tavan çıkıntısı ilave işlevsel gölgeli dinlenme alanı sağlar.
• Özel bir banyo alanı.
Rahat, kompakt ama olağanüstü işlevsel bir bahçe kabini HELEN, bütçe dostu olma ve olağanüstü konforu birleştirir. Uygun bir şekilde bölünmüş kabin düzeni, alanın farklı amaçlara tahsis edilmesine olanak tanır: uzanma, depolama, dinlenme veya diğer.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595 x 400 cm + altan |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x371 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (2 adet) ve 130cm x 192cm (2 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 263 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 24 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV334




