Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Tüm sakinlerin ve ziyaretçilerin mahremiyetine sahip olmasını sağlayan 3 yatak odası.
• Açık mutfak alanına sahip 44 m²'lik bir oturma odası - evin en önemli cazibesi, herkesin huzur içinde birlikte uzanıp şöminenin sıcaklığının tadını çıkaracağı yer.
• İçeriye bol miktarda güneş ışığı ve temiz hava girmesini sağlayan çok sayıda büyük pencere.
• Size hak ettiğiniz lüksü sunan geniş bir banyo alanı.
• Girişin yanında küçük bir oda – gömme dolabı düzenlemek için mükemmel.
• Geniş bir teras ekleme (isteğe bağlı özellik) ve açık havada mükemmel dinlenme deneyiminin keyfini çıkarma yeteneği.
Ailenizin rahatça yaşayabileceği mükemmel bir konut mu arıyorsunuz? Muhteşem ahşap evimiz JULIA, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak ev olabilir! Yaşam alanınızda ferahlık ve maksimum konfor istiyorsanız bu model size bunu sağlayacak her şeye sahip. Hak ettiğiniz yaşam tarzını ve rahatlığı deneyimleyin ve asla arkanıza bakmayın!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, ister yaz aylarında ister kış aylarında evinizi ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1360x760 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç), 5*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*50 cm x 50 cm;2* 70 cm x 105 cm;6* 138 cm x 105 cm; 3* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 330,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 8 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 95,75 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV-8009-2




