• Doğal ısı yalıtım özellikleri sunan, sağlam ve güvenilir bir şekilde doğal kozalaklı ağaçtan yapılmıştır.
• Aydınlık ve rahat bir iç alan sağlayan büyük, çift camlı pencereler ve kapılar.
• İç mekanı genişletmenize ve rahat, gölgeli bir dış mekan asma alanına sahip olmanıza olanak tanıyan şık bir çatı çıkıntısı.
POOLHOUSE, müşterilerimiz arasında oldukça takdir edilen, dinlenme, uzaktan çalışma veya diğer aktiviteler için gideceğiniz yer haline gelmek için gereken her şeye sahip, en popüler kompakt bahçe kabini modellerimizden biridir. Kompakt boyutundan dolayı en küçük arazide bile kolayca inşa edilebilir ve arka bahçenize aşırı yük bindirmeden geniş avantajlarından yararlanmanıza olanak tanır. Güzel ahşap estetiği, bu klasik tarzdaki mücevheri dikkat çekici hale getirebilir; bahçenize eklenecek bu yeni eklenti kesinlikle fark edilecektir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 15 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 10 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x300 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 381x281 cm |
| Kapılar | 131cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 384cm x 284cm |
| pencereler | 70cm x 144cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 236 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV225




