• İkinci katta 2-4 yatak odası – gereksinimlerinize bağlı olarak düzeni ek bölmelerle değiştirebilir ve alanları ayırabilirsiniz.
• Tasarıma hoş bir mimari dokunuş katan çift eğimli klasik tarzdaki çatı.
• Evin ön tarafında ayrı bir tepe çatısı bulunan sevimli küçük bir sundurma, mimari tasarıma hoş bir son dokunuş katıyor.
• Evin birinci katında özel banyo alanı.
EMMA ahşap evinin nispeten kompakt yapısı, daha doğal bir yaşam tarzı yaşamak isteyen aileler için şık ve işlevsel bir seçim olabilir. Bu evin ana yapı malzemesi olan kozalaklı ağaç kerestesi, rahat ve sağlıklı bir iç ortam sağlar. Yeni evinizde sade, zenginleştirici ve çevre dostu küçük ölçekli bir yaşam deneyiminin tadını çıkarın!
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 85 cm x 192 cm ( Entrance ), 2 * 70 x 192 cm (internal); 3 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 256,5 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 570 x 800 cm |
| Floor | 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 78 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 499,5 cm |
| Roof | 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 40cm |
| Total Number of Rooms | 6 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 4* 70 cm x 105 cm;6* 138 cm x 105 cm; |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV323





