• Klasik tarzdaki ayrıntılar – tepe çatı, çapraz pencereler, güzel çatı çıkıntısı, güzel ahşap estetiği sağlar.
• Tüm doğal ışığın içeri girmesine izin veren ve içeride rahat bir atmosfer sağlayan büyük çift camlı pencereler.
• Sağlam dil ve oluk yapısı ve nispeten kolay montaj süreci.
Bahçeniz için bir dinlenme odası almayı düşünüyorsanız, geleneksel tarzdaki bahçe kabinimiz OAK tercih edeceğiniz model olabilir. Çok yönlülüğü nedeniyle bu kabin, arka bahçenizdeki konforlu dinlenme alanınız olmaktan, konukları ağırlamak için oturma odasının genişletilmesinden fitness, sanat veya hobi alanına kadar çok sayıda amaç için uygulanabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 21,5 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x300cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x271 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 575x280 cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 15,35 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV137




