• Kullanışlı iki katlı düzen, evi ayrı yaşam ve dinlenme bölgelerine bölerek maksimum mahremiyet ve konfor sağlar.
• Gizliliğinizi her zaman korumanıza olanak tanıyan iki yatak odası.
• Birinci katta açık mutfak alanı bulunan geniş bir yaşam alanı.
• Dinlenmek ve temiz havanın tadını çıkarmak için alan sağlayan, şık bir çatı çıkıntısıyla kaplı iki geniş ikinci kat balkonu.
• Tüm yapıyı güzel bir şekilde tamamlayan ve mükemmel klasik estetik sağlayan apex çatı.
Şık bir birincil veya ikincil konut için geniş bir ahşap ev mi arıyorsunuz? LANGON kolaylıkla bir olabilir! Geniş, kullanışlı planlanmış iç yerleşimi sayesinde ferahlık hissinin ve dış dünyadan kopmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızı ve ailenizi davet edin ve birlikte unutulmaz anlar yaşayın!
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 85 cm x 192 cm ( Entrance ), 4 * 85 x 192 cm (internal) |
| Eaves height | 378 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 595 x 870 cm |
| Floor | 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 108,3 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 565 x 840 cm |
| Material | Slow grown spruce |
| Minimum Base Required | 579cm x 848cm |
| Ridge Height | 621 cm |
| Roof | 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 30cm (3'3") |
| Total Number of Rooms | 4 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 4* 70 cm x 105 cm;5* 138 cm x 105 cm;2* 85 cm x 192 cm (balcony door) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV074





