• Tüm sakinlere ayrı, kesintisiz dinlenme alanı sağlayan ve gerektiğinde misafir ağırlamaya olanak sağlayan 3 yatak odası
• Dinlenme ve yemek alanını en konforlu şekilde planlamanıza olanak tanıyan, açık mutfak alanına sahip 23 m²'lik geniş bir oturma odası
• Sabahları bir fincan sıcak çay eşliğinde güneşi selamlamak için 30 m²lik geniş bir teras
• Dışarıya kolay erişim ve içeride bol miktarda doğal ışık sağlayan terasa açılan 4 adet çift camlı kapı
• Depo veya gömme dolap olarak kullanılabilecek 2 küçük oda
• Konut konforu sağlayan 2 banyo
Tüm ailenizin rahatça konaklayabileceği ve daha rahat bir yaşam sürmenize olanak sağlayacak güzel bir ahşap ev hayal ediyorsanız, büyüleyici güzelimiz AGNES, seçeceğiniz model olabilir. İyi planlanmış iç alanı, size maksimum konfor ve alanı istediğiniz şekilde tasarlama özgürlüğü sağlar.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 91 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1250x595 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç); 6*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3* 70 cm x 105 cm;3* 138 cm x 105 cm;1* 85 cm x 192 cm (vitrin);3* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 222,75cm |
| Sırt Yüksekliği | 303,75 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 9 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 75 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1072




