Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Düz çatı, geniş, tabandan tavana pencereler ve kapılar ve çağdaş kaplama, güzel ve modern bir karışım halinde bir araya geliyor.
• Binanın ön ve yanlarını kaplayan geniş pencere ve kapılar mekanınızın bol miktarda doğal ışıkla dolmasını sağlar.
• Arka bahçenize fazla yük getirmeyecek, kompakt ve estetik bir yapı.
• İç alanı dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz açık alan.
• Muhteşem bir teras ekleme (isteğe bağlı) ve ahşap bahçe yapınızı gerçekten olağanüstü hale getirme yeteneği.
Kendinize bir bahçe binası alma fikrini sürekli olarak düşünüyorsanız, büyüleyici ahşap evimiz EVELIN, size birçok amaca hizmet edebilecek mükemmel bir çözümdür. İster tüm yıl boyunca günlük kullanım için uzak bir çalışma alanı, ister bir sanat veya hobi stüdyosu, ister özel bir fitness odası istiyor olun, bu harika modelin size uygun bir versiyonu var! Çeşitli ebat ve ısı yalıtım seçenekleri ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçmenizi sağlayacaktır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 30,48 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 4,9° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 518x518 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*85x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 209,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 22,2 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1908




