Bu kabinin fiyatına açılabilir standart baca dahildir ve kabinin tüm yıl boyunca kullanılabilmesi için tüm pencereler çift camlıdır. Sertifikalı yavaş yetişen ladin ağacından yapılan duvarlar 45 mm kalınlığındadır ve çatı ve zemin standart olarak 19 mm kalınlığında sağlam levhalarla birlikte gelir. Ayrıca yeşil, kırmızı veya siyah arasından seçeceğiniz bir renkte Fin kiremitinden oluşan bir çatı kaplama malzemesi ekleyebilirsiniz. Son olarak, kapı muhafazası sağlam ve sağlam bir kilitleme sistemi ile kabin oldukça güvenlidir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 545cm x 545cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 78cm x 150cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 88cm x 51cm (5 adet) |
| Saçak yüksekliği | 120cm |
| Sırt Yüksekliği | 465cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 25m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV906
