Modelin öne çıkanları:
• Klasik şekil ile çağdaş tasarım öğelerinin güzel bir sinerjisi.
• Aynı modelin çeşitli ebatlarda kompakt ve daha büyük ürünleri mevcuttur.
• Harika bir dış mekan manzarası için geniş çift kapılar. • İsteğe bağlı bir teras ekleme ve dinlenme alanını dış mekana genişletme olanağı.
• Şık ve modern bir görünüm yaratan çağdaş dikey dış kaplama.
Uzaktan çalışma performansınızı daha önce görülmemiş boyutlara çıkarın! Kompakt ve fonksiyonel ahşap kabin EMMY, üretkenliğinizi artırmak ve hobinizi gerçekleştirmek için size uygun bir alan sağlamak üzere yaratılmıştır. Yapıyı daha çekici kılmak için işlevsel bir teras ekleyin ve yeni kişisel alanınızın tadını çıkarın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 5,50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 17° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 2,14x2,14 m |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1x 1300 x 1920 mm (Giriş kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2x 850 x 1920 mm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 2.228m |
| Sırt Yüksekliği | 2.495 m |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 3,00 m² |
| Zemin | 40 - 50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 3,30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2692




