• İçeride parlaklık ve rahatlık sağlayan geniş cam pencereler ve kapılar.
• Doğrudan güneş ışığına ve yağmura karşı güvenli bir barınak sağlayan 9 m²'lik kapalı teras.
• Açık düzen, iç mekanda ferahlık hissi ve olağanüstü konfor sağlar.
• Çevrenize kusursuz biçimde uyum sağlayan şık ve çağdaş yapı.
Özel bir PREMIUM bahçe ofis binasıyla yaşam ve iş dengenizi iyileştirin! Bu yatırım, evinize yakın ama evinizden ayrı, kesintisiz bir çalışma alanına sahip olmanızı sağlayarak günlük yaşamınıza çok sayıda fayda sağlayabilir. Şık ve son derece işlevsel bir çözüm, size en üst düzeyde gönül rahatlığı sağlayacak ve uzaktan çalışma verimliliği oranlarınızı önemli ölçüde artıracaktır. Kendiniz deneyimleyin!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 26 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 515x315 cm + 300x315 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*85x192 cm; 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*85x192 cm; 1*161x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 12,90 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 25,7 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2191




