• Masif cam pencereler ferahlık hissi katar ve ofisinize gün boyu bol miktarda doğal ışık girmesini sağlar.
• İç alanı dilediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz açık alan.
• Molalarınızda iç alanınızı genişletmek ve temiz havanın tadını çıkarmak için kompakt bir teras kurabilme (ek özellik).
Günlük iş görevlerinize odaklanmak ve evden çalışırken yüksek üretkenlik oranlarını korumak, başarılması zor bir görev olabilir. Ancak bunun için sakin ve huzurlu bir alanınız varsa, bu çok daha kolay hale gelir! Uygun fiyatlı bir bahçe ofisi, arka bahçenize mükemmel bir katkı olabilir ve aynı zamanda mülkünüzün değerini de artırabilir. PREMIUM serisi ofislerimiz çağdaş estetiğe, birinci sınıf malzemelere ve detaylara gösterilen azami özene sahiptir. Kendinize bir tane almak için daha fazla nedene ihtiyacınız var mı?
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 17 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 515x315 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*85 cm x 195 cm, 1*70 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Yaşam alanı | 12,9 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 16,2 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2136




