• Minimalist ancak göz alıcı tasarım, aynı zamanda modele daha fazla yapısal bütünlük sağlayan şık dikey kaplama katmanına sahiptir.
• Güneş ışığının ve içinden geçen manzaranın tadını çıkarmak için birçok fırsat sağlayacak neredeyse tavandan tabana çok sayıda pencere.
• Kolayca hobi veya çalışma odasına dönüştürülebilecek çok yönlü bir alan.
• Temiz havada daha fazla vakit geçirmek için teras ekleme seçeneği.
Çok yönlü ve bütçenizi zorlamayan güzel bir bahçe kabini olan EVELIN ile ek bahçe alanınızı mümkün olan en iyi şekilde kullanın. Bu model kapladığı 9 m²'yi estetik ve değerli kılacaktır. İster bazı iş projelerini bitirmek ister bir fincan çay eşliğinde yeni bir gerilim kitabı okumak olsun, bu yapıyı iş veya eğlence için kullanın. Eğer teras eklemeyi seçerseniz, ikincisi dışarıda da mümkün olabilir ve ayrıca yıl boyunca kullanım için yalıtımlı bir versiyon da bulacaksınız.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 12,50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 6° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 3,14x3,14 m |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1x 1610 x 1920 mm (Giriş kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3x 850 x 1920 mm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 2,0925m |
| Sırt Yüksekliği | 2.3625 m |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 7,50 m² |
| Zemin | 40 - 50 mm ahşap temel kirişleri (25 mm yalıtımlı); 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 7,90 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2727




