Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Evi çevreleyen çok sayıda büyük pencere, bol miktarda doğal gün ışığı ve içeride mükemmel bir rahatlık sağlayacaktır.
• Açık düzen, iç mekanda ferahlık hissi ve olağanüstü konfor sağlar.
• Her iki dünyanın en iyilerini birleştiren mükemmel mimari tarz: çağdaş minimalizm ve geleneksel biçim.
• Ek dinlenme alanı için yapıyı şık bir açık hava terasıyla (isteğe bağlı özellik) yükseltme olanağı.
Şık, konforlu ve rahat bir ahşap ev EMMY ile rahatlama oyununuzu bir sonraki seviyeye taşıyın. Bir servete mal olmayan en üst düzeyde işlevsellik ve stili keşfedin! Bu zarif bina, hayal edebileceğiniz her şeye dönüşebilir: bir fincan kahve ve kitapla öğleden sonra kaçamağı için keyifli bir oda, ergonomik bir çalışma alanı veya kurum içi spor salonu. Hayal ettiğiniz her şey evinizden birkaç dakika uzakta olacak!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 22,5 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 12° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 518x418 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*85x192 cm; 2*161x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 209,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 17,5 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1803




