• Klasik tarzda detaylar – apeks çatı, çapraz pencereler, güzel çatı çıkıntısı, güzel ahşap estetiği sağlar.
• Tüm doğal ışığın içeri girmesine izin veren ve içeride rahat bir atmosfer sağlayan büyük çift camlı pencereler.
• Sağlam dil ve oluk yapısı ve nispeten kolay montaj süreci.
Bahçeniz için bir dinlenme odası almayı düşünüyorsanız, geleneksel tarzdaki bahçe kabinimiz OAK tercih edeceğiniz model olabilir. Çok yönlülüğü nedeniyle bu kabin, arka bahçenizdeki konforlu dinlenme alanınız olmaktan, konukları ağırlamak için oturma odasının genişletilmesinden fitness, sanat veya hobi alanına kadar çok sayıda amaç için uygulanabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 21,5 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x300cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 545x249 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 584cm x 284cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 13,5 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV137-88




