Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Kabin iki ayrı odaya bölünmüştür: daha küçük olanı depolama için özel bir alan haline gelebilir ve daha geniş olan ise dinlenme alanı olabilir.
• Dikdörtgen form – üzerine inşaat yapabileceğiniz dar bir arsanız varsa idealdir.
• İçeride parlaklık ve rahatlık sağlayan çok sayıda pencere.
• Çift, tam camlı giriş kapıları hareket kolaylığı garanti eder ve açık alan hissi sağlar.
• Çıkıntılı klasik apeks tavan şekli, geleneksel kabin tasarımına hoş bir son dokunuş katıyor.
Geniş bir model yelpazesine göz atarken buna geldiyseniz, daha fazla incelemek isteyebilirsiniz! Bu sevimli kabinin potansiyelini keşfedin ve size sağlayabileceği tüm işlevsel faydaları hayal edin. Bahçeniz için son zamanlarda böyle bir çözüm düşünüyorsanız, çok fonksiyonlu alan sağlayan ve kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hassas bir şekilde düzenlemenize olanak tanıyan bu model cazip bir seçim olabilir. Prefabrik evlerimizin tasarım çözümleri söz konusu olduğunda olanaklar neredeyse sonsuzdur!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 23 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 11° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 660x300 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 631x271 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*138cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV306




