Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Üstte kar veya yağmur birikmesine izin vermeyen tepe çatı.
• Düzen ve ölçüler, yalnızca kamp arabanızın sığmasını değil, aynı zamanda dekoratif öğelerin ve depolama öğelerinin de sığmasını sağlar.
• Yavaş yetişen ladin ve diğer kaliteli malzemelerden yapılmış sağlam bir yapı.
• Garajın yan tarafındaki ayrı bir giriş ve çok sayıda pencere, kolay erişim ve açıklık hissi sağlar.
Bir kamp arabası için bu güzel ahşap garaj, özgürlüğü, çevre dostu mimariyi ve geri dönecek bir şeye sahip olma duygusunu özetliyor. Artık daha iyi bir fiyat için konfordan ödün verme endişesi olmadan garajın avantajlarından yararlanabilirsiniz. Büyük pencereler ve kapılar size hemen orada, elinizin altında olan fırsatları hatırlatacaktır. Ve eğer dolaşmak istemiyorsanız, evde kalın ve rahatlayın; kamp arabanız sizi bekleyecektir. Bu bir kazan-kazan durumu.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 38 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400 cm x 800 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 371 cm x 771 cm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 cm x 105 cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 344 cm |
| Sırt Yüksekliği | 385 cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 32 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV036




