• Daha büyük araçların rahatça sığabileceği, her biri 32 m² olan çift kapalı ve çift açık otopark.
• Yavaş büyüyen kozalaklı ağaçtan yapılan yüksek kaliteli yapı 10 yıl garantilidir.
• Garaj kapılarından geçen ön giriş ve daha küçük yan giriş, eşyalarınıza hızlı erişimi garanti eder.
• Cilalı yatay kaplama katmanıyla tamamlanan minimalist modern görünüm.
• Pencereler garaja bol miktarda doğal ışık sağlar.
Evrensel bir araç depolama çözümüyle en fazla işlevselliği elde etmek istiyorsanız, çift garajlı SILVIA çift ahşap garaj mükemmel bir seçim olabilir. Bu zarif yapı, sahiplerine ihtiyaçlarına göre araç depolama alanını seçebilme olanağı sağlayarak mükemmel bir rahatlık sağlar. Çok yönlülük, cesur tasarım, çağdaş his ve hayranlık uyandıran estetik; hepsi tek bir modelde bir araya geldi.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 44x140 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 72,50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 1° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 604x1174 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 21 mm ahşap kaplama |
| Garaj Kapısı Boyutları | 1*240x205cm |
| Hacim | 9.30 |
| Kapılar | 1*85 x 192 cm (Giriş kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*186x50 cm (Vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 68,80 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2761





