• Bahçe aletlerinizi, ekstra lastiklerinizi ve diğer eşyalarınızı koyabileceğiniz 1 araçlık alana ve depolama alanına sahip kullanışlı bir çözüm.
• Yapıya stil ve sağlamlık katan modern dikey kaplamaya sahip ilham verici bir tasarım.
• Zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlayacak mükemmel erişilebilirlik – her iki odanın da ayrı girişleri vardır ve aralarında iç duvarda bir kapı vardır.
Tek ahşap garaj SILVIA F PLUS sadece harika bir stile sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda büyük bir ek avantajla birlikte geliyor: depolama için geniş bir baraka! Aracınızı 21 m²'lik özel bir odada tutarken, alet çantanızı ve diğer öğelerinizi yeniden düzenlemek için yeni ekstra alanınızı kullanarak düzeni koruyun. Bu kompakt, çevre dostu model yıllarca dayanacak ve bu da onu akıllı bir yatırım haline getirecek.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 140 - 150 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 36 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 1° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 609x609 cm |
| Duvar | 34 mm + Kaplama |
| Garaj Kapısı Boyutları | 1*240x205 cm |
| Kapılar | 2*850x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4* 500x1860 mm (açılmaz) |
| Saçak yüksekliği | 249,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 236,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2346





