• Bahçe aletlerinizi, ekstra lastiklerinizi ve diğer eşyalarınızı koyabileceğiniz 2 araçlık alana ve depolama alanına sahip kullanışlı bir çözüm.
• Yapıya stil ve sağlamlık katan modern dikey kaplamaya sahip ilham verici bir tasarım.
• Zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlayacak mükemmel erişilebilirlik – her iki odanın da ayrı girişleri vardır ve aralarında iç duvarda bir kapı vardır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 140 - 150 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 48 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 1° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 809x609 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Garaj Kapısı Boyutları | 2*240x205cm |
| Kapılar | 2*85x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*50x186 cm (açılmaz) |
| Saçak yüksekliği | 249,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 236,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 48 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2347





