Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Ağır hizmet kapıları arabalarınızı ve diğer tüm eşyalarınızı güvende ve emniyette tutacaktır.
• Tek eğimli çatı konstrüksiyonu, kar veya yağmurun çatıda birikmeyeceği veya çatıyı ağırlaştırmayacağı anlamına gelir.
• Arabalarınız, diğer araçlarınız ve depolamanız için bol miktarda alan.
• Bahçenize yeni, sofistike bir görünüm kazandıracak çağdaş bir tasarım.
• Siz ve araçlarınız için ayrı girişler, araçlarınıza veya dinlenme salonunuza her zaman hızlı ve kolay erişebileceğiniz anlamına gelir.
TWIN DUO "ahşap garaj" kelimelerine yeni bir anlam kazandırmak için burada! Bu sağlam ama şık yapı, şiddetli yağmur ve kar sırasında arabalarınızı güvende ve kapalı tutmak için mükemmeldir. Artık sabahları araçlarınızdaki karı silmek veya güvenli olup olmadıklarını kontrol etmek için acele etmenize gerek kalmayacak. Bu garaj bir vaha, bir atölye ya da sadece aletlerinizi sakladığınız bir yer olabilir. Beğeninize göre dekore edin ve ekstra alanın keyfini çıkarın. TWIN DUO da bütçenizi sarsmayacak!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 40 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x566 cm |
| Kapılar | 240cm x 205cm (Garaj kapısı) - 2 takım |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 584cm x 584cm |
| pencereler | 90cm x 39cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 337,5cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV211




