Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Arabalarınız için üç kapı ve sizin için ayrı bir giriş, tipik tek kapılı garajdan daha fazla rahatlık sağlar.
• Atölye veya depolama alanı olarak da kullanılabilecek çok fazla alan.
• Yavaş büyüyen ladin sağlam ve uzun ömürlü bir yapı sağlar.
• Dövme çelik çerçeveli kapılar tüm değerli eşyalarınızın güvenliğini garanti eder.
• Düşünceli tasarım, garaja ekstra bir stil katmanı ekler.
TRIO, arabalarınızı ve diğer araçlarınızı güvende tutmaktan bazı Kendin Yap projelerinde çalışmak için gideceğiniz yer olmaya kadar çeşitli amaçlara uygun bir garajdır. İster arabalarınızı yağmur ve kardan korumak, ister aletleriniz ve hobileriniz için ekstra bir alana dönüştürmek için kullanabileceğiniz 54 m²'lik alanın keyfini çıkarın! Bu garajın günlük hayatınıza biraz kolaylık ve güzellik katmasını bekleyin!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 63 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 892,5x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 240cm x 205cm (Garaj kapısı, 3 adet), 85cm x 192 (yaya kapısı, 1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 884cm x 584cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 297 cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 54 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV205




