• Hızlı ve kolay park etmeyi sağlayan geniş, ağır hizmet kapıları.
• Biraz ışık alarak garajı sıcak tutacak ve doğal yalıtım sağlayacak çift camlı pencereler.
• İçeride çok fazla alan ve daha da büyük bir geniş, açık alan hissi sağlayan yüksek tavan.
• Uzun süre dayanacak bir kabin: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar ve birinci sınıf malzemeler.
MISSISSIPPI karşı konulması zor bir garaj modelidir; her şeye sahiptir! Arabanız için geniş bir park yerinden başlayıp, doğal aydınlatmayla biten bu ahşap garaj, her ev için harika bir eklentidir. MISSISSIPPI, endüstriyel bir garajdan ziyade hoş bir kabine benziyor ve bu da onun cazibesinin bir parçası. Bu yeni garaj yağmur fırtınalarına ve sert rüzgarlara dayanacağından arabanızı orada bırakıp gününüzü güvenle geçirebilirsiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 75,50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 20,4°/49,30° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x11000cm |
| Duvar | 44mm |
| Garaj Kapısı Boyutları | 1*240x205cm |
| Kapılar | 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138cmx105cm; 1*50cmx50cm |
| Saçak yüksekliği | 236,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 398,5 cm |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 51,85 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: UK12926





