• Alanı istenilen şekilde dağıtmaya olanak tanıyan geniş bir yaşam alanı ve iki konforlu yatak odası.
• Sizi doğrudan güneş ışığından veya yağmurdan koruyan, açık havada vakit geçirmeniz için 10 m² kapalı teras.
• Kabinin tasarımına hoş bir mimari dokunuş katan şık tavan çıkıntısı.
• En üst düzeyde konfor sağlayan, işlevsel, özel bir banyo alanı.
Size aile tatilleri veya arkadaş toplantıları yapma olanağı sağlayan, klasik tarzda güzel bir ahşap ev mi hayal ettiniz? Ahşap evimiz HYMER, rahat, çok büyük olmayan bir ikamet yeri (yalıtımlı bir versiyon seçerseniz) veya boş zaman aktiviteleriniz için alan arıyorsanız harika bir seçim olabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 60 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 220cm (6#039;3") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 520 x 820 cm + 200 cm veranda |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 465x765 cm |
| Kapılar | 70cm x 192cm (3 adet) ve 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 500cm x 996cm (16#039;4" x 32#039;8") |
| pencereler | 138cm x 105cm (5 adet) ve 50cm x 50cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 277 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 42,6 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV192




