Modelin Öne Çıkan Noktaları
• İyi yemek hazırlamak ve canlı tartışmalara katılmak için açık planlı bir mutfağa sahip, düşünceli bir yerleşim planı.
• Ailenin her üyesinin özel bir alana sahip olması için üç yatak odası ve üç banyo.
• Mutfağın hemen yanında depolama için ilave bir oda.
• Doğal ışık ve güzel manzaralar için çok sayıda büyük pencere.
• Ek özellik olarak sunulan 49 m²'lik teras.
Güzel ahşap evimiz ELIZA, çevreye duyarlı modern yaşamın en iyi örneğidir. Bu modeli tercih ettiğiniz takdirde, ister ailenizin ihtiyaçları için, ister misafir ağırlamak için, ister hobilerinize yeniden aşık olmak için, çok fonksiyonlu odaları dilediğiniz gibi dekore etme ve kullanma özgürlüğüne sahip olacaksınız. Açık bir teras eklemek, uzun yaz gecelerinde daha fazla memnuniyet, sert ve soğuk kışlarda ise ekstra yalıtım sağlayabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 17,4° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1620x820 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 1*70 x 192 cm (iç), 9*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3* 70 cm x 105 cm;2* 138 cm x 50 cm;1* 138 cm x 105 cm; 12* 85 cm x 192 cm (vitrin);4* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 250cm |
| Sırt Yüksekliği | 375 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 13 |
| Yaşam alanı | 115 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 115,25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1914




