En büyük ahşap ev modellerimizden biri olan büyükanne annexe BOSTON, rahat hafta sonu konaklamaları veya eğlenceli aile kutlamaları sırasında tüm aileniz ve arkadaşlarınız için mükemmel bir ikincil konaklama yeri olabilir. Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış bu muhteşem prefabrik bina, işlevselliği ve geniş iç alanı sayesinde ailenizin yazlık evi, hatta birincil yaşam alanı olma konusunda muazzam bir potansiyele sahiptir. En iyi arkadaşlıklarla, doğayla ve temiz havayla çevrili bir ortamda, birlikte değerli zaman geçirin.
• Ailenizle birlikte özel hafta sonu akşam yemekleri için 12 m²'lik rahat bir kapalı teras.
• Evin ana dinlenme alanını oluşturmak için tam ifade özgürlüğü sağlayan 30 m²'lik oturma odası.
• Size çeşitli amaçlara hizmet edebilecek 6 küçük oda: işlevsel bir çalışma alanı, uyku alanı, depolama alanı, büyük banyo ve daha fazlasını oluşturmak.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
Her zaman ahşap yapılara hayran mıydınız ve bir gün birincil veya ikincil ikametgahınız olarak bunlardan birine sahip olmak mı istiyordunuz? 114 m² iç alana sahip Granny Annexe BOSTON, ferahlığa ve maksimum konfora değer verenler için mükemmel bir seçim olabilir. İç düzeni istediğiniz gibi düzenleme özgürlüğünü hissedin; birkaç rahat yatak odası, bir çalışma alanı, bir gömme dolap, depolama alanı ve işlevsel bir tatil evinden veya rezidanstan ihtiyaç duyabileceğiniz diğer her şeyi ayarlayın.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda, çatı ve zeminlerde kullanılan 100 mm kalınlığında poliüretan levhaların yanı sıra çift duvarlar arasında 100 mm poliüretan levhalar bulunur ve yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlanır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 5950mm x 18856mm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 5658 mm x 16564 mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (8 adet), 70x192 cm (1 adet) ve 161cm x 192cm (2 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 70cm x 105cm (3 adet) ve 138cm x 105cm (7 adet) |
| Saçak yüksekliği | 2300mm |
| Sırt Yüksekliği | 3200mm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 114 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1002






