Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bahçenizde ailenizle yemek yemeniz için mükemmel bir mekan sağlayan 7 m²'lik muhteşem kapalı teras.
• Kulübeyi çevreleyen çapraz pencereler rahatlık katar ve içeriye bol miktarda güneş ışığı girmesini sağlar.
• Çatı çıkıntısı, dışarıda şezlong veya bank yerleştirmeniz için ek gölgeli alan sağlar.
Kendinize klasik tarzda bir ahşap güzellik SHANON inşa ederek günlük yaşamınıza daha fazla konfor, rahatlama ve eğlenceli deneyimler katın! Çok sayıda işlevsel ve şık unsur içeren bu kompakt ve sağlam baraka, bahçenizin arka köşesine hoş bir şekilde uyum sağlayacak ve size uzanmanız için bolca alan sağlayacaktır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 29 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 175 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 18° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x400 cm + 175 cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 367x367 cm |
| Kapılar | 1*161 cm x 192 cm (Giriş) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70 cm x 105 cm;1*138 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 209 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 16 m² +7 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1940




