• Ahır tipi çatı, mimari yapıya büyüleyici bir görünüm kazandırır ve yağmur suyunun ve karın çatıda birikmesini etkin bir şekilde engeller.
• Geniş, çelikle güçlendirilmiş garaj kapıları – kolay ve rahat hareket, üst düzey güvenlik ve yapının uzun ömürlülüğü için.
• Garaj binasının arka tarafındaki ilave kapılar ve iki adet çift camlı pencere, rahat hareket ve mükemmel havalandırma özellikleri sağlar.
• Garaj kapılarının üzerindeki küçük pencere, yapının dış cephesine şık bir detay katıyor.
• Geniş iç mekan, depolama için kalan alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.
Arka bahçeniz için geniş ve işlevsel bir araç depolama çözümü arıyorsanız, klasik tarzdaki garaj TEXAS mükemmel bir model olabilir! Geleneksel görünümü en iyi şekilde temsil eden, doğal, çevre dostu kozalaklı ağaçtan yapılmış bu estetik yapı, sadece muhteşem görünmekle kalmayacak, aynı zamanda ihtiyacınız olan işlevselliği de sağlayacak.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 45 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 570x570 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (Yan kapı) & 240cm x 202cm (Çift garaj kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 70cm x 105cm (2 adet) & 50cm x 50cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 156 cm |
| Sırt Yüksekliği | 319 cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 36 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV303




