Rahat bir oturma odasına sahip iki yatak odalı bir kabin, çocuklu bir aile için mükemmel bir konaklama yeri olabilir. Ayrıca torunlarını ağırlamayı ve birlikte rahatça vakit geçirmeyi seven yaşlı büyükanne ve büyükbabaların ana evin yanında yaşaması harika bir seçenek. Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için, bu kabin modelinin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
Modelin Öne Çıkan Noktaları:
♦ Misafirlerin ağırlanmasına ve mahremiyetin korunmasına olanak tanıyan iki konforlu yatak odası .
♦ Aile toplantıları ve hafta sonu yemekleri için açık mutfaklı oturma odası .
♦ Çok sayıda irili ufaklı pencere , doğal güneş ışığının kabini doldurmasına olanak tanıyor.
♦ Sabahın erken saatlerinde adım atabileceğiniz veya sıcak akşamları geçirebileceğiniz 25 m2 teras (isteğe bağlı özellik) .
♦ Modern ve geleneksel kabin görünümünün özünü mükemmel bir şekilde birleştiren Apex tavan .
♦ Çağdaş bir dokunuş için şık dikey dış kaplama .
♦ Planlama iznine uygun bina – özel yapısı nedeniyle, bu büyükanne ek binası planlama izni gerektirmez (bir kez daha kontrol etmek için yerel yetkililere danışın).
SELENE , çok sayıda kullanışlı iç mekan sunan hoş bir kabin modelidir. Büyük anneanne ek bina modellerimizden biri olan SELENE , konforlu büyüklükte iki yatak odası, geniş bir oturma odası ve mutfak alanı, bir banyo ve çamaşır odasıyla çok çeşitli kullanımlara uygun, çok yönlü bir modeldir. Kişisel veya aile ihtiyaçlarınız için konforlu, güneş ışığıyla dolu bir yaşam alanının keyfini çıkarın.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1020 cm x 615 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 4*85 cm x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70 cm x 105 cm;4*138 cm x 105 cm; 1*85 cm x 192 cm (Vitrin); 3*161 cm x 192 cm (Balkon kapıları) |
| Saçak yüksekliği | 236,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 303,5 cm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 62,73 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1128





