• Özel açık mutfak alanına ve yemek alanı için bol miktarda alana sahip geniş bir oturma odası.
• Uygun havalandırmanın sağlanmasına ve güneş ışığının içeriye girmesine yardımcı olan çok sayıda pencere.
• Maksimum konforunuzu sağlayan özel bir banyo alanı.
• Binanın uzun ömürlü olmasını sağlayan sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
Kendinizi harika küçük ölçekli yaşam deneyimine bırakın! Güzel ahşap evimiz ALTURA S, dinlenmek ve daha doğal, çevre dostu bir yaşam tarzının tadını çıkarmak için konforlu bir alan sağlar. Davetkar bir dış tasarımla birleşen kullanışlı iç alan düzeni, bu modeli lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak, sevdiklerinizle sohbet etmek ve dünyayı unutmak için yeni favori yeriniz haline getirecek.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Çatı izolasyonunda ve duvarlarda (90 mm) kullanılan 140 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 1 |
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 140 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 35 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x500cm |
| Duvar | 44 mm + 90 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm, 2*85x192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*138cmx105cm; 4*70 cm x 105 cm |
| Saçak yüksekliği | 222,75cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 24 m² |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: UK10364





