• İç alanı istediğiniz gibi düzenlemenize olanak tanıyan açık alan düzeni.
• Genel tasarıma daha modern bir görünüm katan şık, tek eğimli çatı.
• Kabinin ön tarafındaki büyük pencereler ve kapılar, gün boyunca sürekli doğal ışık akışı sağlar.
• Açık havada güzel bir gölgeli alan için işlevsel bir çatı çıkıntısı.
Gün boyunca sakin vakit geçirebileceğiniz bir yere mi ihtiyacınız var? Ahşap kabin ESSEX, isteğe bağlı olarak kişisel alanınızda kesintisiz zaman geçirmenizi sağlayacak en iyi yatırımlardan biri olabilir. Bu kabin aynı zamanda bahçenizde arkadaşlarınızla eğlenceli barbekü keyfi yapmak için mükemmel bir başlangıç noktası olabilir. Bu çözümün sağladığı sayısız avantajı keşfedin!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 50cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x400cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 484cm x 384cm |
| pencereler | 70cm x 144cm (4 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 236,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV111-2




