Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Açık havada dinlenme alanı sağlayan 8 m² kapalı teras.
• Genel tasarıma daha çağdaş bir his katan hafif eğimli çatı.
• terasa doğrudan erişimi olan çift camlı ikiz kapılar, iç alanı genişletmenize ve açık alan hissi yaratmanıza olanak tanır.
• Kabinin yan tarafındaki şık çatı çıkıntısı, açık havada ek bir gölgeli alan sunar; altına bir şezlong veya bank yerleştirmek için mükemmeldir.
Hafta sonu kaçamakları için bir alana veya barbekü yapılacak bir yere mi ihtiyacınız var? Ya da belki de sonunda tüm dış mekan mobilyalarınızı, bahçe aletlerinizi, ekipmanlarınızı ve her yere dağılmış diğer eşyalarınızı rahatça saklayabileceğiniz bir alana sahip olmak mı istiyorsunuz? Ahşap kabinimiz CARL, tüm bu amaçlar ve daha fazlası için size en üst düzeyde estetik ve işlevsellik sağlayacaktır! Yeni favori dinlenme mekanınızın keyfini çıkarın; 8 m²'lik kapalı teras, aileniz ve arkadaşlarınızla hafta sonu akşam yemeği yemek için mükemmel bir alan haline gelecektir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 32 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 6° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x499 cm + 196 cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 372x472 cm + 196 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*85cmx192cm |
| Saçak yüksekliği | 209 cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV063




