• Hava koşullarına rağmen açık havada konforlu bir şekilde uzanma lüksünü sağlayan 15,4 m² kapalı teras.
• Klasik tarz ve modernliğin unsurlarını birleştiren özel dış cephe.
• Aydınlık iç mekan için çok sayıda pencere.
• Dinlenmek için açık alan ve mini mutfak alanı içeren işlevsel ve rahat yaşam alanı.
• Konforlu dinlenme lüksünü sunan 3 yatak odası.
• Konut konforu için kompakt, özel bir banyo alanı.
Geniş terasta sabahlarınızın keyfini çıkararak önümüzdeki günü düşünün. HANNA 3, daha fazla mahremiyet ve konfor sağlayan, daha büyük ailelerin ikinci konutu olmak için mükemmel bir seçimdir. Evin verimli bir şekilde planlanmış iç düzeni her alanı sonuna kadar kullanır.
Bu model kamp amaçları için mükemmel bir seçimdir; eğer bir iş çözümü arıyorsanız, benzer bir modelin 1 ve 2 yatak odalı versiyonları da mevcuttur.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 1 |
| Çatı | 2x135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta |
| Çatı Alanı | 100 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 15° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1140x773 cm |
| Duvar | 44+44 mm çift ahşap kütük, içi 120 mm aralıklı |
| Kapılar | 1*85x192 cm; 4*70x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70x108 cm, 6*138x105 cm |
| Saçak yüksekliği | 249,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 344,5 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Yatak odaları | 3 |
| Zemin | 100 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 55,80 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2536





